چاپ CD , چاپ سی دی,چاپ دی وی دی, چاپ و رایت و تکثیر,قفل گذاری سی دی ,چاپ کارت ویزیت فوری

انواع مختلف پوستر : گزینه ها و انتخاب هایتان را بشناسید و بهترین ها را انتخاب کنید

انواع مختلف پوستر

انواع مختلف پوستر : چاپ پوستر یکی از بهترین راه های بازاریابی کسب و کار شماست. در حقیقت، مردم نسبت به تبلیغات پوستری در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی مشتاق تر و بازتر هستند.

آمارهای ارائه شده در زیر را در مورد اقدامات بازاریابی آزار دهنده در نظر بگیرید:

31٪ از مردم می گویند بازاریابی پوستری (و تراکتی) اصلا آزار دهنده نیست و تنها 9٪ آن را بسیار آزاردهنده می دانند.
تنها 11 درصد از مردم می گویند که تبلیغات فیس بوک اصلا آزاردهنده نیست، در حالی که 25 درصد از آنها می گویند که این تبلیغات بسیار مزاحم هستند.
فقط 12 درصد از مردم می گویند که بازاریابی ایمیلی اصلا آزار دهنده نیست، در حالی که 27 درصد آن را بسیار مزاحم می دانند.
اگر چه این آمار بر روی جنبه های منفی برخی از انواع تبلیغات تمرکز کرده است، ولی نشان می دهد که چگونه بازاریابی پوستری، یک فرم پذیرفته تبلیغاتی است که به نظر می رسد بسیاری از افراد بیش از سایراستراتژی های بازاریابی دیجیتالی آن را ترجیح دهند.

همه اینها را گفتیم که بگوییم: اگر شما به دنبال استراتژی بازاریابی با هزینه ای مناسب هستید که با مخاطبان شما به خوبی ارتباط برقرار کند، چاپ پوستر یک انتخاب فوق العاده است. انواع مختلف پوستر برای موقعیت های مختلف مناسب هستند. در اینجا، به معرفی انواع مختلف پوستر می پردازیم و تفاوت بین پوسترهای استاندارد، پوستر های کوتاه مدت، و پوسترهای نصب شونده می پردازیم.

انواع مختلف پوستر

پوسترهای استاندارد

بیشتر پوسترهایی که میبینید پوسترهای استاندارد هستند. آنها در اندازه ها و جنس های مختلف (ضخیم، گلاسه، مات، مخملی و …) موجود هستند. چاپ پوستر استاندارد زمانی که می خواهید تعداد زیادی پوستر چاپ کنید بهترین گزینه است. هر چه تعداد پوستره بیشتر شود قیمت چاپ به ازای هر قطعه پوستر پایین تر می آید. بنابراین شما می توانید تعداد بالایی پوستر با حداقل سرمایه گذاری چاپ کنید. این به این معناست که پوسترهای استاندارد برای بازاریابی توده ای و گسترده مناسب هستند (البته اگراستراتژی توزیع شما قدرتمند باشد.)

پوسترهای کوتاه مدت

پوسترهای کوتاه مدت مشابه پوسترهای استاندارد هستند که درانواع مختلف ضخیم ، گلاسه و … موجود هستند. مزیت اصلی پوسترهای کوتاه مدت این است که آنها در “اجرای کوتاه مدت” بسیار اقتصادی هستند، به این معنی که شما می توانید یک پوستر کوتاه مدت را برای تعداد 1 تا 50 عدد چاپ کنید. بنابراین، چاپ پوستر کوتاه مدت، برای زمانی که شما به 50 عدد یا کمتر پوستر نیاز دارید، مناسب است. مثلا اگر شما در یک شهر کوچک می خواهید یک رویداد خاص محلی (مثلا برای مدرسه خود) را تبلیغ کنید می توانید از نوع پوستر استفاده کنید.

 

پوسترهای نصب شونده

پوسترهای نصب شونده دارای کاور لانه زنبوری ضخیم هستند که باعث می شود پوسترها فوق العاده با دوام باشند و به آسانی بر روی سطوح مختلف نصب شوند. پوسترهای لانه زنبوری نسبت به پوسترهای استاندارد و کوتاه مدت با دوام تر هستند، همچنین معمولا این پوسترها قابل باریافت نیز هستند (برخلاف پوسترهای با جنس فوم).

پوسترهای نصب شونده برای زمانی که می خواهید آنها را برای یک دوره طولانی مدت در جایی نصب کنید بسیار مناسب هستند. مثلا می خواهید نام برند خود را در داخل فروشگاه خود قرار دهید یا می خواهید آثار هنری خود را در اتاق نشیمن یا گالری های هنری خود به نمایش بگذارید. حتی اگر می خواهید پوسترهای شما از آسیب های ناشی از جابجایی (بین نمایش ها و کنفرانس های مختلف) در امان بماند بهتر است از این نوع چاپ استفاده کنید. از آنجا که آنها بر روی دیوار یا محل خاصی نصب شده اند، معمولا خراب یا پاره نمی شوند.

 

نتیجه گیری

 

  • پوسترهای استاندارد مناسب برای چاپ در تعداد زیاد هستند.
  • پوسترهای کوتاه مدت برای تعداد کم مناسب هستند.
  • پوسترهای نصب شونده برای استفاده طولانی مدت از پوستر پیشنهاد می شود.

 

آماده اید که از بازاریابی پوستری برای ارائه و گسترش کسب و کار خود استفاده کنید؟ می توانید در بخش چاپ پوستر ، شرایط و تعرفه چاپ پوستر را ببینید.

 

۰ نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

آتلیه بارداری آتلیه بارداري اجاره آپارتمان مبله