چاپ CD , چاپ سی دی,چاپ دی وی دی, چاپ و رایت و تکثیر,قفل گذاری سی دی ,چاپ کارت ویزیت فوری

کارت ویزیت کتان

مشخصاتکاغذ کتان:

کاغذ کتان دارای بافت ریز و ظریف میباشد.این بافت ها بسته به نوع کاغذ کتان متغیر است . در کاغذ کتان شیار های عمودی یا افقی یا هر دو دیده میشود که این شیار ها و بافت های ریز زیبایی ویژه ای به کار های چاپی و مخصوصا کارت های ویزیت میدهد

در سالهای اخیر کارت ویزیت کتان مورد توجه و استقبال خاصی قرار گرفته است دلیل استقبال از این نوع کارت ویزیت وجود بافت روی سطح این نوع کاغذ است که به کار زیبایی خاصی می بخشد
این کارت ویزیت روی مقوای کتان آلمانی چاپ می شود که ذاتا سطح آن دارای بافت می باشد و همین بافت جلوه بسیار زیبایی به کارت ویزیت شما می دهد اما باید این مورد را در نظر داشته باشید که مقوای کتان آلمانی به دلیل سطح بافت دار آن امکان سلفون کشی و یا هرنوع روکشی دیگری روی آن وجود ندارد .
همین بافت سطح کاغذ که جلوه ای خاص به کارت ویزیت شما می دهد باعث می شود که در هنگام چاپ همانند کاغذ گلاسه رنگ روی کار نشیند و همین امر باعث می شود طرحهای که در زمینه آن از رنگهای سفید و یا روشن به کار رفته باشد پس از چاپ زیباتر جلوه نماید اما طرحهای که در زمینهآن از رنگهای تخت و یا تیره استفاده شده باشد پس از چاپ از کیفیت قابل قبولی برخودار نباشد و به همین دلیل می بایستی درهنگام آماده سازی طرح خود طراح را در جریان جنسی که در نظر دارید کارت ویزیت خود را روی آن چاپ کنید قرار دهید.

جهت مشاهده لیست قیمت کارت ویزیت کتان اینجا را کلیک نمائید
جهت ثبت سفارش این محصول اینجا را کلیک نمائید

کاغذ کتان در انواع : کتان آلمانکتان کهلرکتان پلاستیککتان(امباس)کتان سوسماری و … موجود است

سایز این کارت ویزیت های کتان 8.5×4.8  یا 8.5×4.5 یا 9×5 یا 9×6 میباشد و در دو یک رو و دورو بنا به نیاز مشتری چاپ می شود. این کارت، از جمله کارت های پر طرف دار میباشد. علت علاقه مندی زیاد به این کارت بافت موجود بر روی کاغذ و همچنین مقرون به صرفه بودن آن می باشد. اگر به دنبال یک کارت شیک و مقرون به صرفه می باشید می توانید از این نوع کارت استفاده نمایید.

 

 

 

۰ نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

آتلیه بارداری آتلیه بارداري اجاره آپارتمان مبله