چاپ CD , چاپ سی دی,چاپ دی وی دی, چاپ و رایت و تکثیر,قفل گذاری سی دی ,چاپ کارت ویزیت فوری

7کتابی که هر صاحب کسب و کاری باید بخواند

هزاران کتاب خوب وجود دارند که برای راه اندازی یک کسب و کار جدید، دستیابی به اهداف کاری، رشد و گسترش کسب و کار و مدیریت مالی به شما کمک می کنند. در واقع آنقدر کتاب در این زمینه وجود دارد که انتخاب کتاب هایی که ارزش مطالعه داشته باشند کمی دشوار می شود. در پرینت ایکس، 7 کتابی که الهام بخش و کاربردی هستند را به شما معرفی می کنیم. نکات و توصیه هایی که در این کتاب ها فرامیگیرید به رشد و توسعه کسب و کار شما بسیار کمک می کنند.

 

1- کتاب از خوب به عالی – جیم کالینز

 

3- کتاب نقطه شروع – مالکوم گلادول

نقطه عطف آن لحظه ی جادویی است که یک ایده، روند، و یا رفتار اجتماعی مانند آتش سوزی از آستانه عبور می کند. درست همانطور که یک فرد بیمار می تواند یک اپیدمی آنفلوآنزا ایجاد کند، به همان طریق یک حرکت کوچک اما دقیق و هدفمند می تواند باعث روند مد، محبوبیت یک محصول جدید و یا کاهش میزان جرم و جنایت شود. این کتاب پرفروش به طور گسترده ای تحسین شده، و در آن مالکوم گلدول به کاوش پرداخته و نقطه ای درخشان را در آن نشان می دهد. این کتاب در حال حاضر در حال تغییر گسترده ای در شیوه ی زندگی مردم در سراسر جهان در مورد فروش محصولات و انتشار ایده ها ایجاد کرده است.
کتاب نقطه عطف The Tipping Point در آمازون امتیاز بالایی را در بین 2321 خواننده کسب کرده است و از پر فروش ترین کتاب های سایت آمازون به حساب می آید.

4- کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید – ناپلئون هیل

به جرات میشه گفت از بین تمام کتاب های حوزه موفقیت و انگیزشی، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک جایگاه ویژه و خاص دارد. این کتاب حاصل مصاحبه و گفت و گو با افراد موفق می باشد. افرادی که مسیر را طی کرده و به موفقیت رسیده اند. یعنی شما با یک کتاب روبه رو هستید که حقیقت ها را بیان کرده است و نه صرفا یک سری تئوری برای رسیدن به موفقیت و هدف.

این کتاب یک شاهکاره و هر بار که آن را می خوانید با موضوعات تازه روبه رو می شوید انگار که قبلا آن را نخوانده اید. در واقع با هر ذهنیتی که کتاب را بخوانید دقیقا همان نتیجه را که می خواهید به شما می دهد. اگر به دنبال کسب ثروت هستید و با این ذهنیت آن را بخوانید، راه های رسیدن به ثروت را به شما خواهد گفت. اگر به دنبال کسب روابط خوب هستید، همان را به شما می دهد. میشه گفت کتاب به ذهن شما پاسخ می دهد.

5-  افسانه کارآفرینی- مایکل گربر

این کتاب یکی از کتاب هایی است که هر کارآفریی با خواندن آن براحتی می تواند جلوی 70 درصد اشتباهات رایج کارآفرینان در ابتدای راه را بگیرد و حتما توصیه می کنم که اگر کسب و کاری دارید آن را بخوانید

کتاب افسانه کارآفرینی معروف ترین اثر مایکل گربر است که در آن نویسنده که خودش یک کارآفرین است و به چند صد شرکت کوچک مشاوره ی کارآفرینی داده است به معرفی اصولی می پردازد که کسب و کار های کوچک با رعایت نکردن آن ها شکست می خورند و دلایل مشترک ناکامی در تمامی استارت آپ های نوپا را به روشنی بررسی و راه کار ارائه می دهد

6- کتاب آیین دوستیابی – دیل کارنگی

کتاب آیین دوست‌یابی نوشته دیل کارنگی، به شما کمک می‌کند میزان اعتماد به نفس‌، نفوذ و تاثیرگذاری‌تان را بالا ببرید و یاد خواهید گرفت که چگونه دیگران را وادار کنید در کنار شما کار کنند، بدون این که مانع حرکت آن‌ها در مسیر خودشان شوید.

تعامل با دیگران احتمالا بزرگ‌ترین چالشی است که هر فردی با آن روبرو است و فرقی نمی‌کند که شغل، اهداف یا تمایلات شما چه باشند. با صرف زمان کافی و تلاش برای یادگیری تعامل بهتر با افرادی که در اطراف ما وجود دارند، می‌توانیم توانایی‌ها‌یمان را افزایش دهیم تا هر کاری که بخواهیم را انجام دهیم.

دیل کارنگی (Dale Carnegie) نویسنده و سخنرانی آمریکایی در زمینه‌ی پیشرفت شخصی، فروشندگی و سخنرانی در جمع بود. او در یک خانواده‌ی فقیر به دنیا آمد. دیل در نوجوانی مجبور بود ساعت ۴ صبح از خواب برخیزد تا شیر گاوهای خانواده را بدوشد. او در خانه‌ی خود در نیویورک در گذشت. یکی از شاخص‌ترین و مهم‌ترین ایده‌ی کارنگی در کتاب‌هایش این بود که می‌توان اخلاق برخی را با تغییر دادن رفتارمان در مقابل‌شان، تغییر داد.

7-کتاب هفت عادت مردمان موثر – استفان کاوی

کتاب هفت عادت مردمان موثر نوشته استفان کاوی است و از سوی نشر پیکان در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

 • بر طبق آنچه استفان کاوی می‌گوید عبارتند از:
  ۱٫ عامل بودن
  ۲٫ شروع از پایان درذهن
  ۳٫ نخست به اولین ها پرداختن
  ۴٫ برنده – برنده اندیشیدن
  ۵٫ اول فهمیدن و سپس فهماندن
  ۶٫ هم افزایی یا سینرژی
  ۷٫ تیزکردن اره یا پیشرفت مستمر و فرایندهای پیشرفت.

در کتاب هفت عادت مردمان موثر شما مطالعه یک سیر تحولی را از رشد شخصی یعنی سه عادت اول آغاز می‌کنید سپس وارد مرحله کار گروهی و همکاری می‌شوید. پس از آن ارتباطات، یعنی سه عادت بعد را مطالعه خواهید کرد و بعد دوباره سازی همه عادات که همان عادت هفتم می‌باشد را آموزش خواهید دید.

۰ نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

آتلیه بارداری آتلیه بارداري اجاره آپارتمان مبله