چاپ CD , چاپ سی دی,چاپ دی وی دی, چاپ و رایت و تکثیر,قفل گذاری سی دی ,چاپ کارت ویزیت فوری

چند نمونه تبلیغ بنری جذاب و اثرگذار (برای الهام گرفتن)

attachment_88851147-e1540500640184

نمونه تبلیغ بنری جذاب

نیازی نیست تاکید کنیم که اینترنت یک فضای شلوغ و پرانرژی است و اگر می خواهید بر مخاطبان خود تأثیر بگذارید، باید راهی برای شکستن این هرج و مرج پیدا کنید و توجه آنها را جلب کنید. و تبلیغات بنری، حقیقتا، یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار است.

تبلیغات بنری یکی از موثرترین راه های هدایت ترافیک به وب سایتتان می باشد. یک مطالعه توسط گوگل نشان داد که تبلیغات بنری تقریبا بخاطرسپاری نام برند توسط افراد را 16 درصد افزایش می دهد و بازدیدکنندگان وبسایتی که تبلیغات بنری مرتبط را مشاهده کنند 70 درصد بیشترازسایر بازدیدکنندگان تمایل به کلیک کردن بر روی آن را خواهند داشت.

اما همه آگهی های بنری یکی نیستند. اگرمی خواهید آگهی بنری برایتان ترافیک بیشتر به ارمغان بیاورد، باید بخوبی طراحی شده و توجه افراد را سریع به خود جلب کند.

اما این نوع تبلیغ بنری دقیقا چه شکلی است؟ بیایید با هم به چند نمونه تبلیغات بنری اثر گذار نگاه کنیم تا خلاقیتتان شکوفا شود و بعد از آن بتوانید یک تبلیغ بنری خیره کننده و جذاب طراحی کنید.

تبلیغاتی که از رنگ ها برای اثرگذاری بیشتر استفاده می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکی از ابزارهای متقاعد کننده در جعبه ابزار طراحی شما، رنگ است. اگربتوانید درک کنید که رنگ ها چگونه کار می کند، می توانید از آنها برای ایجاد افکار، احساسات و اقدامات خاص در مخاطبان خود استفاده کنید (مثلا کلیک بر روی تبلیغ!)

ما داریم در مورد روانشناسی رنگ صحبت می کنیم، و هنگامی که از تاثیر روانشناسانه هر رنگ آگاهی داشته باشید، می توانید تبلیغات بنری خود را به گونه ای طراحی کنید که از رنگ های مختلف بیشترین بهره را ببرید.

اگر می خواهید تبلیغات شما در صفحه بدرخشد، از رنگهای تکمیلی (رنگهایی که درچرخه رنگی مخالف یکدیگر هستند) استفاده کنید، مانند آبی و نارنجی. میخواهید تعداد کلیکها بر روی تبلیغات بنری خود را افزایش دهید؟ سعی کنید قرمز را به طراحی خود اضافه کنید. مطالعات نشان می دهد که قرار دادن دکمه قرمز رنگ می تواند نرخ تبدیل را تا 34٪ افزایش دهد. می خواهید یک محصول مربوط به کودکان را تبلیغ کنید و مایلید توجه والدینشان را جلب کنید؟ زرد یا نارنجی را امتحان کنید، این دو رنگ؛ جوان بودن و سن پایین را در ذهن افراد تداعی می کند.

 

تبلیغات بنری متحرک

 

 

 

 

یکی از مهمترین جنبه های طراحی تبلیغ بنری، طراحی چیزیست که در صفحه خودنمایی کند و توجه بازدیدکننده وبسایت را به خود جلب کند. تبلیغات بنری متحرک یک تجربه پویا برای مخاطبان تان ایجاد می کند. امکان ندارد که یک آگهی متحرک، آن هم در یک صفحه استاتیک وب، جلب توجه نکند.اگر واقعا می خواهید آگهی بنری و کسب و کارتان را برجسته کنید، اضافه کردن انیمیشن و متحرک سازی بنر را فراموش نکنید. تبلیغات بنری متحرک برای برند های که مخاطبانشان کودکان هستند نیز بسیار عالی ست.

تبلیغات بنری که تصاویر را در مرکز قرار می دهند.

نمونه تبلیغ بنری جذاب نمونه تبلیغ بنری جذاب نمونه تبلیغ بنری جذاب نمونه تبلیغ بنری جذاب نمونه تبلیغ بنری جذاب نمونه تبلیغ بنری جذاب

۰ نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

آتلیه بارداری آتلیه بارداري اجاره آپارتمان مبله