چاپ CD , چاپ سی دی,چاپ دی وی دی, چاپ و رایت و تکثیر,قفل گذاری سی دی ,چاپ کارت ویزیت فوری

قفل گذاری روی سی دی – دی وی دی و نرم افزار

قفل گذاری روی سی دی – قفل گذاری روی دی وی دی -قفل ضدرایت سخت افزاری – قفل ضدرایت نرم افزاری- قفل نرم افزاری – قفل اینترنتی – قفل تلفنی

ارائه تخصصی ترین قفل گذاری سی دی و دی وی دی “”قفل گذاری انواع آرشیو، نرم افزار ، لوح های آموزشی””
برنامه نویسی شده توسط مهندسین داخلی ، غیر قابل نفوذ و کرک توسط نرم افزارهای خارجی
حفاظت امنیت اطلاعات و فایل های سی دی و دی وی دی جلوگیری از کپی برداری غیر مجاز
طرف قرارداد با شرکت های نرم افزاری بزرگ بازارهای نرم افزاری و آموزشی همکاری با تمامی شهرستان های سرتاسر ایران **حامی فروش واقعی محصولات شما در بازار**

امنیت نرم افزار

امروزه با افزایش روز افزون استفاده از نرم افزار و رسانه های دیجیتال به جای کتاب و کاغذ جلوگیری از کپی برداری محصولات آموزشی و مالتی مدیای داخل لوح ها اهمیت بالاتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. از این رو با توجه به افزایش نرم افزار های هک و کرک لحاظ کردن امنیت برای نرم افزار های تولید شده و علم روز الگوریتم های خاصی جهت قفل گذاری و امنیت اطلاعات داخل لوح ها بیش از پیش احساس می شود.

تحقق یافتن امنیت نرم افزار های تولید شده در ضمن اینکه

۱- کارایی نرم افزار تولیدی را پایین نیاورده

۲- در تمامی سیستم عامل های ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوز موجود قابل اجرا باشد

۳-  قفل گذاشته شده با آنتی ویروس های مختلف تداخل نداشته باشد

کاری است مشکل و مستلزم علم امنیت اطلاعات.

تنها در نتیجه اعمال این امنیت نرم افزاری و جلوگیری از کپی برداری محصول حداکثر فروش مستقیم توسط فروشنده محقق می گردد.

پرینتکس با سال ها تجربه در این زمینه راه میانبری است به انواع قفل های سازگار و ایمن و در نتیجه فروش بیشتر تولید کننده.

هم اکنون چهار نوع شیوه امنیتی مختلف جهت حفاظت اطلاعات سی دی و دی وی دی های تولیدی قابل اجراست.

۱- قفل لوح تصویری ویدئو ضدرایت سخت افزاری  laser Video lock مخصوص دی وی دی تصویری: یک مستر دی وی دی برای تکثیر شما آماده می شود. به تعداد دلخواه از روی مستر دی وی دی توسط داپلیکیتور و یا به شیوه استمپر تکثیر می کنید. سپس تک تک دی وی دی ها به وسیله دستگاه laser شده و خطی هلال مانند روی دی وی دی ظاهر می شود. پس از آن تکثیر از روی دی وی دی امکان پذیر نیست. پرینتکس  هم اکنون قابلیت قفلگذاری سخت افزاری ده هزار لوح در یک روز را داراست. از مزایای این قفل امکان تکثیر سریع و انبوه محصول و اجرای محصول داخل دی وی دی پلیر های خانگی و کامپیوتر می باشد.

۲- قفل ضدرایت سخت افزاری laser lock: یک مستر دی وی دی یا سی دی برای تکثیر شما آماده می شود. به تعداد دلخواه از روی مستر لوح توسط داپلیکیتور و یا به شیوه استمپر تکثیر می کنید. سپس تک تک دی وی دی یا سی دی ها به وسیله دستگاه laser شده و خطی هلال مانند روی لوح ظاهر می شود. پس از آن تکثیر از روی لوح امکان پذیر نیست. پرینتکس  هم اکنون قابلیت قفلگذاری سخت افزاری ده هزار لوح در یک روز را داراست. از مزایای این قفل امکان تکثیر سریع و انبوه محصول و راحتی اجرای محصول توسط کاربر می باشد. اطلاعات اصلی کاربر رمزنگاری شده و قابل رویت نمی باشند.

۳- قفل اینترنتی تلفنی: یک مستر سی دی یا دی وی دی برای تکثیر شما آماده می شود. به تعداد دلخواه از روی مستر لوح توسط داپلیکیتور و یا به شیوه استمپر تکثیر می کنید. یک عدد شماره سریال ۱۲ رقمی روی هر پکیج شما چسباده می شود. کابر پس از خریداری محصول به سایت یا وبلاگ شما و یا تلفن گویا مراجعه کرده و شماره سریال پکیج خود را وارد می کند. با دریافت رمزی مخصوص سیستم شخصی کابر محصول اجرا می شود. شماره سریال محصول باطل شده و دریافت رمز مجدد جهت اجرا داخل کامپیوتری دیگر مقدور نخواهد بود. از مزایای قفل می توان امنیت بالاتر و جمع آوری اطلاعات کاربران شامل ایمیل آدرس شماره تماس و نام خانوادگی به هنگام فعالسازی پکیج را نام برد. اطلاعات اصلی کاربر رمزنگاری شده و قابل رویت نمی باشند.

۴- قفل ضدرایت نرم افزاری image مخصوص cd : یک ایمیج شامل بدسکتورهای نرم افزاری از روی محصول شما تولید می شود. سی دی ها را تک تک توسط کامپیوتر از روی ایمیج رایت می کنید. در نتیجه سی دی تولید شده ضدرایت بوده و کاربر به اطلاعات اصلی لوح دسترسی نخواهد داشت. این نوع قفل برای محصولاتی که در ابتدای کار تولید انبوه ندارند بسیار مناسب است. همچنین اجرای محصول برای کاربر بسیار ساده و آسان خواهد بود.

در کلیه شیوه‌های قفلگذاری زیر فایل های شما رمزنگاری شده و غیر قابل مشاهده توسط کاربران و نرم افزار های هک و کرک می باشد.

برای عزیزانی که شهرستان هستند امکان قفل گذاری از راه دور داخل سیستم خود شما امکان پذیر است.
با دانلود نرم افزار team viewer و هماهنگی قبلی قفل گذاری اینترنتی از راه دور انجام خواهد شد.

۱- قفل تلفنی، اینترنتی:
همزمان چهار نوع فعالسازی برای کاربران قابل استفاده است:
۱-۱ فعالسازی از طریق وب سایت شما
۲-۱ فعالسازی از طریق اس ام اس
۳-۱ فعالسازی از طریق تلفن گویا
۴-۱ فعالسازی اتوماتیک
در این نوع قفل، بسته نرم افزاری شما توسط یک فایل اجرایی با حجم ۶۰۰kb  و شماره سریال معتبر چسبانیده شده روی هر لوح، محافظت و غیر قابل کپی برداری می‌شود. به این صورت که رایانه کاربر بسته به قطعات سخت افزاری سیستم، کدی ۱۲ رقمی به کاربر بر می‌گرداند و در جواب یک کد ۱۲ رقمی باید وارد گردد. تنها در صورتی اجازه اجرای برنامه شما برای کاربر مقدور می‌باشد که رمز عبور صحیح وارد گردد. مشتریان رمز عبور را با وارد کردن شماره سریال معتبر روی لوح در سایت دریافت کرده و وارد می کنند. رمز عبور بنا به درخواست شما به تعداد ۱ الی ۳ بار در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. در این صورت کپی لوح شما بدون شماره سریال معتبر موجود در سایت عملاً غیر قابل مصرف است. همچنین در صورت درخواست شما پشتیبانی تلفنی نیز امکان پذیر است و یا با فروش Generator به شما، خودتان می‌توانید شماره سریال‌های خود را بدون هیچ وابستگی به سایت از طریق تلفن کددهی کنید.
همچنین قابل ذکر است فعال سازی در سایت شما نیز امکان پذیر است.
از امکانات اضافی این قفل توانایی ثبت اطلاعات مشتریان شامل شماره تماس، ایمیل آدرس و …  در صورت تمایل شما می باشد.
برای دانلود و مشاهده ایمیج قفلگذاری شده با حجم یک مگابایت روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

 

 

دانلود نمونه
 

 

 

۲- قفل ضدرایت سخت افزاری:
در این سیستم دی وی دی یا سی دی رایت و چاپ شده و بعد عملیات سخت افزاری قفلگذاری روی لوح انجام می شود. قابل اجرا در کلیه سیستم عامل ها و بدون نیاز به فعال سازی
۲- قفل دی وی دی ویدئو ضدرایت سخت افزاری قابل پخش در دستگاه دی وی دی پلیر و کامپیوتر:
با استفاده از این قفل به تعداد لازم از روی سورس اصلی تکثیر شده (استمپر یا داپلیکیتور) سپس تک تک دی وی دی ها لیزر می شوند. توسط این روش کاربر داخل کامپیوتر و دی وی دی پلیر خانوادگی به راحتی دی وی دی را اجرا می نماید. ولی در صورت کپی کردن آن حجم اطلاعات دی وی دی تا ۱۵۰ گیگابایت افزایش یافته و همچنین به خاطر لیزر دار بودن دی وی دی رایت از روی آن غیرممکن است. خطوط لیزر روی دی وی دی ها با دستگاه گذاشته شده و از دقت بالایی برخوردار است. درحال حاضر تا تیراژ ۱۰۰۰۰ لوح در یک روز قفلگذاری می شود.

تلفن سفارشات: 22784702-22784723
مدیرمسئول: ،09192030730

آتلیه بارداری آتلیه بارداري اجاره آپارتمان مبله